OFERTA

Coaching żywieniowy

Droga do zdrowej relacji ze sobą, w tym również ze swoim ciałem, to podróż, która potrafi trwać latami. Być może już wiesz, że nie załatwi tego gotowy jadłospis, wskoczenie w rozmiar XS ani seria zabiegów wyszczuplających, jeżeli najpierw nie poukładasz sobie pewnych rzeczy w głowie
Nie zaproponuję Ci błyskawicznego odchudzania na sezon bikini. Nie wcisnę Ci gotowego jadłospisu 1000 kcal „spod lady” ani tony „rewelacyjnych” spalaczy tłuszczu. To proste – oferuję tylko takie rozwiązania, w skuteczność których sama wierzę. Ponadto, zawsze dopasowują plan działania do Twoich potrzeb.
Zamiast tego, zapraszam Cię do wspólnego poszukiwania tego, co dla Twojego ciała najlepsze. Cała reszta będzie efektem ubocznym.

Zastanawiasz się czy ten model współpracy jest dla Ciebie?

Odpowiedź brzmi TAK, jeżeli:

– Masz za sobą kilka nieudanych prób odchudzania.
– Nie jesteś w stanie długoterminowo trzymać się jadłospisu od dietetyka.
– Odczuwasz w chwili obecnej realne skutki tego, że w dzieciństwie nie przekazano Ci prawidłowych wzorców żywieniowych.
– Martwi Cię własna relacja z jedzeniem – masz wrażenie, że jesz za dużo/za mało, a jedzenie i gotowanie znalazło się w centrum Twojego życia.
– Czujesz, że jedzenie przestało spełniać tylko podstawową funkcję fizjologiczną, np. jesz
słodycze na poprawę humoru, pizzę zamawiasz w ramach nagrody, a później toniesz w wyrzutach sumienia.
– Gubisz się w sprzecznych zaleceniach promowanych w Internecie, prasie i mediach.
– Nie potrafisz ocenić, kiedy odczuwasz realny głód oraz sytość.
– Nie wiesz, skąd czerpać motywację do wdrażania zdrowego stylu życia ani od czego zacząć.

Specyfika mojej pracy:

Mówię NIE dietom głodowym, więc nie otrzymasz ode mnie sztywnego jadłospisu 1000-1500 kcal.
– Daję kij, a nie marchewkę – żeby się udało, potrzebujemy Twojego realnego zaangażowania.
– Integruję 3 sfery, które – moim zdaniem – składają się na zdrowie: żywienie,  aktywność fizyczną i dobrostan psychiczny.
– Nie odchudzam za wszelką cenę – nastawiamy się na systematyczną pracę, a nie na konkretne cele sylwetkowe.

PAKIETY

Pakiet START

CENA: 289 zł

Pakiet CHANGE

CENA: 649 zł

Pakiet HOLISTIC

CENA: 989 zł

Uwaga: Po pierwszej konsultacji w ramach pakietu START istnieje możliwość dopłaty do
pakietu CHANGE lub HOLISTIC, jak również umówienia się na cykliczne konsulacie psychodietetyczne poza pakietem.

KOLEJNE KONSULTACJE

Jeżeli po pierwszej wizycie w ramach pakietu START czujesz, że holistyczny coaching żywieniowy, obejmujący m.in. indywidualny plan żywieniowy, wizyty kontrolne i stały kontakt e-mail nie jest dla ciebie, ale masz chęć popracować nad swoją relacją z jedzeniem i ciałem, zapraszam cię do cyklicznej współpracy psychodietetycznej w formule 1:1. 

Pojedyncza konsultacja psychodietetyczna (offline lub online)

Cena: 180 zł

Pakiet 4 konsultacji psychodietetycznych (offline lub online)

Cena: 600 zł

* W koszt pojedynczej konsultacji lub pakietu 4 spotkań nie wchodzą plany żywieniowe ani usługi dodatkowe, zawarte w pakietach CHANGE oraz HOLISTIC.

JAK PRACUJĘ?

SŁUCHAM

Na początku najważniejsze jest to, z czym do mnie przychodzisz. Chcę Cię dobrze poznać. Czego potrzebujesz? Jakie są Twoje oczekiwania? W czym mogę Ci pomóc? Stawiam na interakcję i rozmowę, a nie na pouczające wykłady. Pierwsze spotkanie to też możliwość sprawdzenia, czy nadajemy na tych samych falach. Od tego w dużej mierze zależy udana współpraca.

ANALIZUJĘ

Na podstawie ankiety żywieniowo-zdrowotnej, dzienniczka żywieniowego, wyników badań i naszej rozmowy rozkładam na czynniki pierwsze Twój indywidualny przypadek. Biorę pod uwagę nie tylko żywienie i aktywność, ale również styl życia, preferencje, możliwości czasowe, przekonania na temat zdrowego stylu życia, wcześniejsze doświadczenia z odchudzaniem.

POMAGAM OKREŚLIĆ CEL

Praca nad sobą rozpoczyna się zawsze od motywacji wewnętrznej. Dlatego to Ty wiesz najlepiej, czego Ci potrzeba, ale być może jeszcze nie umiesz tego nazwać i zwizualizować. Pomogę Ci wyznaczyć cel zgodny z modelem SMART, który będzie osiągalny, ale którego realizacja przyniesie Ci również satysfakcję.

DOSTARCZAM NARZĘDZIA

Koniec z działaniem po omacku. Indywidualne zalecania, modelowe jadłospisy, konsultacje i ćwiczenia psychodietetyczne, eBooki, rekomendacje treningowe, ćwiczenia mindfulness – w zależności od wybranego modelu współpracy otrzymasz ode mnie narzędzia, które ułatwią Ci pracę nad zmianą nawyków.

WSPIERAM

Liczba miejsc w pakietach CHANGE oraz HOLISTIC jest ograniczona, żebym mogła w pełni skupić się na prowadzeniu osób, które zdecydują się na współpracę cykliczną. Co tydzień widzimy się na konsultacji psychodietetycznej online. To czas, kiedy możemy omówić wszystkie wątpliwości i nurtujące kwestie. Cykliczne spotkania pomagają radzić sobie ze spadkiem motywacji, kryzysami (które wszyscy tak dobrze znamy), na bieżąco korygować założenia, żeby maksymalnie dopasować je do Twojej aktualnej sytuacji. Oprócz tego jesteśmy w stałym kontakcie e-mail.

Najczęściej zadawane pytania

Skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego, wiadomości e-mail lub telefonicznie. Otrzymasz ode mnie dane do przelewu. Po zaksięgowaniu wpłaty ustalamy terminy i zaczynamy współpracę.
Tak, wystawiam faktury, jednak w przypadku osób prywatnych konieczne jest podanie adresu do celów księgowych.
Zazwyczaj korzystam z następujących komunikatorów: Skype, Zoom, FaceTime, WhatsApp, Messenger, Google Meets, ale jestem otwarta na inne rozwiązania. Zawsze ustalam z klientem, w jaki sposób będziemy się komunikować.
Przed pierwszą umówioną konsultacją otrzymasz ode mnie do wypełnienia ankietę żywieniowo-zdrowotną, dzięki której będę mogła wcześniej zapoznać się z Twoim przypadkiem i rozważyć strategię. Uzupełnioną ankietę należy odesłać najpóźniej 2 dni przed ustaloną datą konsultacji. Poproszę Cię również o najnowsze wyniki badań. Przed rozmową zastanów się, czego oczekujesz od naszej współpracy. Resztę omówimy wspólnie.
Nie. Nie sprzedaję planów żywieniowych. Oferuję jedynie współpracę holistyczną nad zmianą nawyków żywieniowych i podejścia do ciała. W pakietach CHANGE i HOLISTIC uwzględnione są kilkudniowe modelowe plany żywieniowe, służą jednak one jako inspiracja, a nie sztywno rozpisana dieta. Moim zdaniem, taki model pracy przynosi dużo lepsze i trwalsze efekty.
Tak, prowadzę również osoby z zaburzeniami odżywiania. Warunkiem jest utrzymanie BMI powyżej 15 w okresie współpracy. Spadek masy ciała poniżej tego punktu krytycznego oznacza konieczność hospitalizacji.
Nie. Jeżeli na skutek długotrwałych diet odchudzających organizm jest niedożywiony, nie mogę zagwarantować, że nie przytyjesz. Najczęściej nie będzie to jednak więcej niż twoje ciało uzna za bezpieczny dla niego poziom. Utrzymywanie na siłę zbyt szczupłej sylwetki nie ma nic wspólnego ze zdrowiem, dlatego nie wpasowuje się w moją wizję pracy.
Przyglądam się kwestiom żywienia i tzw. zdrowego stylu życia z perspektywy psychodietetycznej. Nie stawiam wyłącznie na realizację celów sylwetkowych. Utrata masy ciała często jest integralną częścią procesu zmiany nawyków, ale nie może być celem samym w sobie. Nie obciążam również klientów koniecznością realizacji założeń sztywnych jadłospisów. Ważniejsza jest dla mnie edukacja żywieniowa, psychoedukacja i indywidualne podejście. To Ty masz największy udział w procesie zmiany i to w Tobie wspólnie szukamy zasobów do jego realizacji.
Wszystkim nam zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, dlatego zawsze po uzgodnieniu istnieje opcja czasowego zawieszania/przedłużenia realizacji pakietu.
Nie da się wyciągnąć takiej średniej, ponieważ każdy organizm jest inny, każdy z nas zaczyna z innego punktu, ma inną sytuację życiową i zdrowotną, inne zasoby psychoenergetyczne. Główny cel współpracy nigdy nie jest ustalany w oparciu o konkretne liczby. Niektórzy chudną dużo, niektórzy mało, inni wcale, a jeszcze inni wychodzą z niedożywienia. Pracujemy nad tym, żeby zacząć współpracować z ciałem i słuchać jego potrzeb.