Kim jestem?

Specjalistką psychodietetyki, trenerką żywienia, pasjonatką zdrowego stylu życia w ujęciu holistycznym.

Pomagam zmieniać nawyki żywieniowe i przekonania o jedzeniu na zdrowsze i bardziej służące w aspekcie długoterminowym.

Lubię pracę z ludźmi – wiem, jak ważne jest wysłuchanie z czym przychodzisz, żeby dobrać odpowiednie narzędzia do realizacji wyznaczonego celu. Moje doświadczenie w pracy z klientami pokazuje jednoznacznie, że problemy z masą ciała, jedzeniem czy choroby dietozależne częściej niż z lenistwa (jak się potocznie uważa), wynikają z braku wiedzy, zasobów, wsparcia czy kwestii psychologicznych. Dlatego zawsze staram się patrzeć na człowieka jak na całość i podążać za jego potrzebami.

Bliskie mi są nurty ciałożyczliwości i jedzenia intuicyjnego, ale pasjonuje mnie również to, jak mniejsze lub większe zmiany żywieniowe mogą realnie poprawiać stan zdrowia i jakość życia.

Jestem tu, żeby pomóc!

Powiedz mi, jaki masz problem, a razem znajdziemy rozwiązanie 🙂

MOJA KONCEPCJA ZDROWIA

Równowaga psychiczna

Zdrowie zaczyna się w głowie. Nie bez powodu ten punkt znalazł się na pierwszym miejscu. Kwestia stanu psychicznego klienta jest często pomijana w gabinetach dietetycznych czy na salach fitness. Musisz jednak wiedzieć, że w większości przypadków nawet dobrze zbilansowana dieta i systematyczny trening nie przyniosą spodziewanych efektów, dopóki nie uporządkujesz swojego życia wewnętrznego.

Aktywność fizyczna

Moda na bycie fit wprawdzie ruszyła z kanapy tysiące Polaków, pytanie brzmi jednak, ilu z nich wytrwało w podjętych wysiłkach? Ruch to zdrowie – nikt tego nie neguje. Nie musisz jednak ścigać się w maratonach czy podnosić setek kilogramów, jeżeli nie jesteś sportowcem, a Twoim celem jest po prostu utrzymanie ciała w dobrej kondycji. Znajdź aktywność, która sprawia Ci radość, aby nie traktować treningu w kategoriach obowiązkowej męczarni. Bardzo szybko zobaczysz efekty.

Świadome żywienie

Nie mam na myśli głodówek 1000-1500 kcal, postu dr Dąbrowskiej czy popularnej jeszcze kilka lat temu diety Dukana. Mówimy o zbilansowanym jadłospisie, dostarczającym wszystkich niezbędnych składników odżywczych i witamin i – co najważniejsze – dopasowanym indywidualnie do Twojego stanu zdrowia i preferencji żywieniowych. Zaufaj swojemu organizmowi – nie jest Twoim wrogiem!

WIDEO