DLA BIZNESU

Warsztaty dla szkół

Wiek szkolny to czas, kiedy po raz pierwszy zaczynamy porównywać się z innymi. Dodatkowo podczas dojrzewania w organizmie młodego człowieka dochodzi o zmian hormonalnych, które mogą skutkować również zmianą sylwetki. Niezadowolenie z wyglądu często prowadzi do pierwszych prób odchudzania na własną rękę, które w skrajnych przypadkach mogą zakończyć się nawet zaburzeniami odżywiania.

Po pierwsze profilaktyka!
Bardzo ważne jest, aby na tym etapie rozwoju zapewnić dzieciom i młodzieży dostęp do rzetelnych źródeł informacji na temat żywienia, aktywności fizycznej i szeroko rozumianego zdrowego stylu życia, z uwzględnieniem elementów psychoedukacji.

Przykładowe tematy warsztatów:
– Fakty i mity o zdrowym stylu życia
– Błędne koło odchudzania
– Jedzenie intuicyjne
– Głód a emocje
– Moje ciało – wróg czy przyjaciel?

Jeżeli chcesz zamówić warsztaty tematyczne dla uczniów swojej szkoły, skontaktuj się ze mną. 

Wycena indywidualna

Wykłady i warsztaty dla pracowników

Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę z tego, że inwestowanie nie tylko w rozwój zawodowy pracownika, ale również w jego zdrowie stanowi element składowy sukcesu całej firmy. Zadbany pracownik, to efektywny pracownik. 

Przykładowe usługi dla firm:
– Wykłady z zakresu żywienia, treningu, psychodietetyki
– Warsztaty i eventy tematyczne
– Konsultacje psychodietetyczne dla pracowników 

Jeżeli chcesz dołączyć do pakietu benefitów w swojej firmie wykłady lub warsztaty o tematyce psychodietetycznej czy treningowej lub inne, indywidualnie zaplanowane usługi, skontaktuj się ze mną.
Wycena indywidualna