DLA BIZNESUChętnie pomogę ci w tym od strony merytorycznej. Sprawdź moją ofertę współpracy dla biznesu.

OBSZARY MOŻLIWEJ WSPÓŁPRACY Z BIZNESEM

Wykłady i webinary

Wykłady o żywieniu, webinary specjalistyczne, konsultacje żywieniowe to tylko przykłady obszarów, w jakich możemy współpracować w ramach eventu czy oferty benefitów dla pracowników twojej firmy.

Warsztaty żywieniowe i psychodietetyczne

Organizujesz w swojej przestrzeni wydarzenia o charakterze edukacyjnym? Co powiesz na warsztat z zakresu zdrowego odżywiania, psychodietetyki czy ciałożyczliwości? Gwarantuję przygotowanie merytoryczne, poprowadzenie spotkania oraz udział w promocji wydarzenia w SM.


Konsultacje merytoryczne i artykuły dla mediów

Mam doświadczenie w występach w telewizji, w podcastach, jak również w pisaniu artykułów eksperckich. Dotychczas współpracowałam m.in.  z redakcją Pytanie na Śniadanie, Polska Times, Strona Kuchni, Be Healthy Magazine, Wirtualna Polska.

Kampanie edukacyjne


Statystyki otyłości, chorób dietozależnych, ale i zaburzeń odżywiania w Polsce i na świecie rosną. Każda kampania edukacyjna to okazja, żeby dotrzeć z rzetelną wiedzą do większej grupy odbiorców. Porozmawiajmy o możliwościach współpracy!


Recenzje produktów

Książki, czasopisma, dobrej jakości produkty spożywcze, suplementy, aplikacje, sprzęty kuchenne, ubrania sportowe - chętnie przetestuję, ocenię i zrecenzuję w swoich kanałach twój produkt, który ma wspierać konsumenta w budowaniu zdrowych nawyków.Współprace ambasadorskie

Polecam tylko takie marki i produkty, których jakości jestem pewna. Jeżeli takie znajdę, chętnie przekazuję rekomendacje również moim pacjentom i obserwatorom. Jestem otwarta na współpracę z wybranymi markami
w takim zakresie.

OFERTA DLA SZKÓŁ

Warsztaty dla szkół

Wiek szkolny to czas, kiedy po raz pierwszy zaczynamy porównywać się z innymi. Dodatkowo podczas dojrzewania w organizmie młodego człowieka dochodzi o zmian hormonalnych, które mogą skutkować również zmianą sylwetki. Niezadowolenie z wyglądu często prowadzi do pierwszych prób odchudzania na własną rękę, które w skrajnych przypadkach mogą zakończyć się nawet zaburzeniami odżywiania.

Po pierwsze profilaktyka!
Bardzo ważne jest, aby na tym etapie rozwoju zapewnić dzieciom i młodzieży dostęp do rzetelnych źródeł informacji na temat żywienia, aktywności fizycznej i szeroko rozumianego zdrowego stylu życia, z uwzględnieniem elementów psychoedukacji.

Przykładowe tematy warsztatów:
– Fakty i mity o zdrowym stylu życia
– Błędne koło odchudzania
– Jedzenie intuicyjne
– Głód a emocje
– Moje ciało – wróg czy przyjaciel?

Jeżeli chcesz zamówić warsztaty tematyczne dla uczniów swojej szkoły, skontaktuj się ze mną. 

Wycena indywidualna