Akademia Świadomych Nawyków

Cześć, tu Marta! Jestem psychodietetyczką i przez ostatnie miesiące w pocie czoła tworzyłam dla Ciebie kompleksowy kurs, który pomoże Ci przerwać błędne koło diet, głodówek i zajadania emocji. Jest on oparty nie tylko na wiedzy ze studiów, szkoleń, badań naukowych, ale także na moim unikalnym doświadczeniu w pracy z pacjentami.

Na kursie dowiesz się jak poprawić stan swojego zdrowia, nauczysz się dbać o ciało i głowę, przestaniesz też w końcu „zaczynać od poniedziałku”. 

Przed nami 6 spotkań na żywo, na których krok po kroku zdementuję mity dietetyczne, wytłumaczę Ci od początku, czym tak NAPRAWDĘ jest zdrowe odżywianie, dowiesz się też, jak działa jedzenie intuicyjne i dlaczego warto je wdrożyć w swoją codzienność. Czeka nas 6 tygodni pracy, wzajemnego wsparcia i wiele niespodzianek!

Poprowadzę Cię przez ten proces, w którym raz na zawsze powiemy STOP obwinianiu się, ocenianiu, wyrzutom sumienia i głodowym dietom

W tym kursie znajdziesz wszystko, co chciałabym wiedzieć, zanim sama pierwszy raz zaczęłam się odchudzać

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli...

Ten kurs NIE jest dla Ciebie jeśli...

O czym będziemy rozmawiać na kursie?

O tym, jak odżywianie wpływa na Twoje samopoczucie,

O tym, czym naprawdę jest a czym nie jest zdrowe odżywianie,

O tym,  jak poradzić sobie z emocjonalnym jedzeniem,

O tym, czym jest jedzenie intuicyjne i jak może wpłynąć na Twoje dotychczasowe przyzwyczajenia,

O tym, jak wprowadzić zdrowe nawyki i utrzymać systematyczność,

O tym, jak odzyskać poczucie własnej wartości, 

I wiele innych!

 

Harmonogram kursu

26.06.2024 19:00Webinar 1: “Wprowadzenie do zdrowego odżywiania bez presji i restrykcji”
03.07.2024 19:00Webinar 2: “Równowaga na talerzu – zbilansowane odżywianie w praktyce”
5.06.2024 19:00Webinar 3: “Filozofia jedzenia intuicyjnego”
10.07.2024 19:00Webinar 4: “Samopoczucie psychiczne a zdrowe odżywianie”
17.07.2024 19:00Webinar 5: “Jak zintegrować wolność w wyborach żywieniowych i zdrowe nawyki”
24.07.2024 19:00Webinar 6: “Samoocena i budowanie pozytywnego obrazu ciała”

Co o mnie mówią moi pacjenci?

Akademia Świadomych Nawyków

Cena wzrośnie za...

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Pakiet Basic

Praca własna
PLN459
PLN 299
 • 6 webinarów LIVE
 • Prezentacje
 • Karty pracy
 • Ćwiczenia do samodzielnego wykonania

Pakiet Optimum

Praca własna i udział w sesjach Q&A
PLN659
PLN 497
 • 6 webinarów LIVE i roczny dostęp do nagrań
 • Prezentacje
 • Karty pracy
 • Ćwiczenia do samodzielnego wykonania
 • Dostęp do grupy na Facebooku
 • 2 grupowe sesje Q&A po zakończeniu kursu
popularne

Pakiet VIP

Niepowtarzalna okazja na konsultacje 1:1!
PLN1359
PLN 1111
 • 6 webinarów LIVE i roczny dostęp do nagrań
 • Prezentacje
 • Karty pracy
 • Ćwiczenia do samodzielnego wykonania
 • Dostęp do grupy na Facebooku
 • 2 grupowe sesje Q&A po zakończeniu kursu
 • Konsultacja ćwiczeń wykonywanych podczas kursu
 • Indywidualny mentoring 1:1 po zakończeniu kursu - indywidualne konsultacje 1 x 90' + 3 x 60 ' (jedyna taka możliwość współpracy ze mną!)
 • Stały kontakt na WhatsApp'ie w trakcie trwania kursu i mentoringu

Kim jestem i dlaczego będę do Ciebie mówić o jedzeniu?

Od ponad 5 lat pomagam zmieniać nawyki żywieniowe i przekonania o jedzeniu na zdrowsze. Na stałe współpracuję z Fundacją Światło dla Życia, której misją jest pomoc osobom chorującym na zaburzenia odżywiania, warszawską kliniką ginekologiczną Feminature Clinic oraz Centrum Zdrowia i Psychoterapii Balans.

Moje doświadczenie w pracy z podopiecznymi pokazuje jednoznacznie, że problemy z masą ciała, jedzeniem czy choroby dietozależne częściej niż z lenistwa (jak się potocznie uważa), wynikają z braku wiedzy, zasobów, wsparcia czy kwestii psychologicznych. Dlatego zawsze staram się patrzeć na człowieka jak na całość i podążać za jego potrzebami.

Bliskie mi są nurty ciałożyczliwości i jedzenia intuicyjnego, ale pasjonuje mnie również fakt, jak mniejsze lub większe zmiany żywieniowe mogą realnie poprawiać stan zdrowia i jakość życia

Bardzo ważną część mojej pracy stanowi działalność edukacyjna. W swoich kanałach social mediowych poruszam tematykę żywienia, nawyków, ciałożyczliwości czy dobrostanu psychicznego. Konsultuję również treści merytoryczne dla mediów – współpracowałam m.in. z redakcją Pytanie na Śniadanie, TVP Warszawa, Wirtualna Polska, Be Healthy Magazine, kobieta.onet.pl, fit.pl czy Słodki Live. 

Jestem autorką dwóch ebooków: „Jedzenie intuicyjne – powrót do korzeni” oraz „15 powodów, dlaczego nie możesz przestać jeść słodyczy”.

W 2023 magazyn Business Woman & Life wyróżnił mnie w plebiscycie Polish Businesswomen Awards tytułem „Liderki holistycznego podejścia do zdrowego stylu życia”. 

Najczęściej zadawane pytania

Webinary będą się odbywały zawsze w środy o 19:00 i będą trwały około 1,5 h. Tutaj znajdziesz harmonogram spotkań.

Obecność jest całkowicie dobrowolna 😉 Każdemu z nas może coś wypaść, w dodatku nie szkodzi jeżeli już teraz wiesz, że nie w każdą środę o 19:00 będziesz w stanie dołączyć. Każdy webinar będzie nagrywany i udostępniany uczestnikom. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie nadrobić dany temat, uzupełnić karty pracy i ćwiczenia, nic nie tracąc. W pakiecie Optimum i VIP otrzymasz również dostęp do specjalnej grupy na FB, gdzie będziemy w stałym kontakcie. Możesz zawsze zadać dodatkowe pytania na forum, a odpowiadać będę nie tylko ja, ale również reszta uczestników.

Link do pokoju webinarowego oraz materiały otrzymasz mailowo przed każdym spotkaniem.

Jeżeli zdecydujesz się na pakiet Optimum lub VIP otrzymasz link do dedykowanej grupy na FB przed startem kursu.

Nagrania z webinarów będą dla Ciebie dostępne przez rok. Pozostałe elementy – karty pracy, ćwiczenia, prezentacje dostajesz dożywotnio i możesz do nich wracać tyle razy, ile będziesz potrzebować.

Akademia Świadomych Nawyków to nie jest kolejny program odchudzający, który gwarantuje szybkie efekty. Tutaj będziemy zajmować się tym, co głębiej, a więc po pierwsze – przyczynami, dlaczego do tej pory coś nie działało. Dopóki nie rozumiemy przyczyn, trudno jest coś realnie zmienić. Najczęściej w kółko robimy coś, co nie ma szansy się udać, ale to w sobie, a nie w metodologii doszukujemy się problemów. Ten kurs na pewno realnie COŚ zmieni, jeżeli jesteś ciekawa mechanizmów, które kierują twoimi wyborami żywieniowymi, jeżeli chcesz czegoś więcej, niż kolejną restrykcyjną dietę i jeżeli jesteś gotowa na pracę własną.

Wszystko zależy od tego, jak wyglądają te współprace. Jeżeli są one nastawione na chudnięcie za wszelką cenę, opierają się o sztywne zalecenia i jadłospisy, to treści z kursu mogą się z tym wykluczać. Jeżeli Twoim celem jest zrozumienie siebie, zbudowanie świadomych nawyków na lata, wyjście z błędnego koła diet i odchudzania, to te dwie rzeczy nie muszą się wykluczać.

Spotkania będą się odbywały się na platformie Zoom. Chciałabym, żeby miały formę rozmowy. Przed każdym spotkaniem będzie szansa zadania pytań pod specjalnym postem na grupie kursu na FB, żebym mogła się przygotować. Oczywiście będzie można też zadawać pytania na żywo podczas spotkania. To świetna okazja, żeby omówić jakiś konkretny przypadek, skonsultować trudności lub podzielić się refleksjami.

Oczywiście. Dane do faktury wpisz w sklepie przy zakupie. Faktura zostanie przesłana drogą mailową.

Nie wykluczam, że kurs zostanie powtórzony, nie gwarantuję jednak, że dokładnie w takiej samej formie. W kolejnych edycjach na pewno wzrosną też ceny.